Lale devri dizi oyuncuları - lale devri oyuncuları Resimleri

Lale devri dizi oyuncuları - lale devri oyuncuları Resimleri sadece buradadır buyrun arkadaşlar inceleyebilirsiniz sayfamızı..

Son dönemin gözde oyuncularından Tolgahan Sayışman'ın biyografisi sizlerle. Malum Lale Devri'nin başrolünde oynuyor. Şuan diziyi izliyorum ve oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Bu arada dizide harika bana göre. Neyse Tolgahan Sayışman biyografi sizlerle!

Tolgahan Sayışman Biyografi! Tolgahan Sayışman Kimdir?

Türkiye ve Dünya Erkek Güzellik Yarışması Birincisi. Onun için söze böyle başlamak lazım. 2005 yılında Kore'de Türkiye'yi temsil etti ve birinci oldu. Türk erkeklerinin saç şekliyle, bakışlarıyla ve karizmasıyla kendine örnek aldığı jön ve Türk kızlarının gözdesi oldu Tolgahan Sayışman.

Tolgahan Sayışman, yeni kuşak genç sinema jönleriyle birlikte 2000 li yılların yeni Türk yüzlerindendir. Yüksek Lisans mezunudur. Boyu 1,87 cm olan oyuncunun kilosunu yazamıyoruz çünkü bir roportajındada belirttiği gibi sabit kalmıyor rolunün gerektirdiği ölçüde bazen kilo alıyor bazen rejim yapıyor.Oyuncu özellikle Yeşil gözleriyle dikkat çekmektedir.

Tolgahan Sayışman, Genç Kuşak Yakışıklı jönler ve ünlüler arasında kendine yer buldu.

Diğerleri ise; Alp Korkmaz, Arda Kural, Bekir Aksoy, Berk Hakman, Berk Oktay, Birkan Sokullu, Burak Hakkı, Burak Özçivit, Burak Sağyaşar, Cansel Elçin, Cenk Gürpınar, Dağhan Külegeç, Erkan Petekkaya, Gökhan Keser, Halit Ergenç, İbrahim Kendirci, İsmail Hacıoğlu, Kenan İmirzalıoğlu, Keremcem, Kıvanç Kasabalı, Kıvanç Tatlıtuğ, Kutsi , Mehmet Aslantuğ, Mehmet Günsür, Murat Yıldırım, Nejat İşler, Nihat Alptuğ Altınkaya, Oğuzhan Koç, Özgür Çevik, Paşhan Yılmazel, Polat Bilgin, Sarp Levendoğlu, Saruhan Hünel, Serkan Şenalp, Sinan Tuzcu, Şevket Çoruh, Talat Bulut, Tolga Çevik, Tolga Karel, Ufuk Özkan, Uğur Pektaş, Yiğit Özşener gibi ünlülerdir.

Kimi saç stiliyle kimi tavırlarıyla kimiyse sadece görüntüsüyle genç kuşağa yön vermektedir.

Oynadığı başlıca diziler arasında; Esir Kalpler, Maçolar, Dicle, Hepsi bir, Acemi Cadı, Elveda Rumeli gelir.Tabiki sinema filmi Aşk Tutulmasıda oldukça ilgi görmüştür. Aşk geliyorum demezle bu ilgiyi artırmış ve çıkışını sürdürmüş genç bir oyuncudur.

Hangi takımı tuttuğunu söylemeye gerek duymasakta söyleyelim yinede. Oynadığı sinema filmindeki koyu Fenerbahçeli karakter kadar olmasada kendiside Fenerbahçelidir.

Dünyanın en ünlü ajanslarından storm agency agent'den teklif alan oyuncu. Bu teklifi daha büyük bir projesi olduğu gerekçesiyle askıya almıştır. Sanırım Dünyaya yeni neslimizle açılmayı başaracağız. Her biri birbirinden hırslı ve azimli yeni nesil ünlülerimiz devraldıkları bayrağı daha yukarı taşıyacak gibi duruyorlar.

Tolgahan Sayışman, henüz askerliğini yapmamıştır. En sevdiği Türk oyuncular arasında bir röportajında şu isimleri saymıştır. Türkan şoray, Müjde Ar, Filiz Akın, Hülya Koçyiğit. Bu isimler arasında Müjde Ar'a ayrı bir hayranlığı olduğunuda ayrıca belirtmiştir.

Oyuncu hakkında kısaca şunlar söylenebilir. Karizmatik, hırslı, Profesyonel ve çok medyatik olmayan magazinden uzak yaşayan bir sanatçıdır.

 

Emina Türkcan Sandal Biyografi! Emina Türkcan Sandal Kimdir?

Doğum Tarihi: 15 Ocak 1982
Doğum Yeri: Yeni Pazar, Sırbistan

Emina Sandal, Milli basketbolcu Mirsad Türkcan'ın kız kardeşi, şarkıcı Mustafa Sandal'ın eşidir. Ülkesinde Emina Jahović (Emina Yahoviç), Türkiye'de ise Emina Türkcan olarak tanınır.

Üç çocuklu bir ailenin en küçük çocuğu. Abisi Mirsad Türkcan başarılı bir basketbolcu. Ablası Sabina psikolog, annesi Seniya Hanım pediyatrist, babası Nusret Bey kardiyologdur. 11 yaşındayken babasını kaybetti. Her zaman mimar olmak istemiş, fakat çizimleri kabul edilmeyince vazgeçmiştir. Bunun yerine ülkesinde BK Üniversitesi'nin Yapımcılık bölümünü bitirdi. Daha sonra en iyi yaptığı şeyin şarkı söylemek olduğunu anlayıp şarkıcılığa başladığını birçok röportajında dile getirdi. 08.08.2008'de Yaman adında bir oğulları oldu.

Sırbistan, Bosna-Hersek ve diğer eski Yugoslavya'dan ayrılmış devletlerde oldukça tanınmış bir pop müzik şarkıcısı.

Albümler

Tačka (2002)
Radije ranije (2005)
Pile moje (2009)

Singlelar

Cool Žena (2007)
Exhale (2008)

Kaynak:vikipedi

 

Serenay Sarıkaya Biyografi! Serenay Sarıkaya Kimdir?

Doğum Tarihi: 01 Temmuz 1991
Doğum Yeri: Antalya
Mesleği: Sinema Sanatçısı & Dizi Oyuncusu

Serenay Sarıkaya, 01 Temmuz 1991'de, Antalya'da doğdu.

Serenay lise eğitimini, "Antalya Saime Salih Konca Lisesi"nde okudu. Serenay Salsa yapmayı, Tenis ve Voleybol oynamayı seviyor ayrıca Rock Müzik dinliyor.

Serenay Sarıkaya, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen "Avrupa Gençler Güzellik Yarışması"nda, Türkiye'yi temsil etme hakkı kazanmıştır. Yarışmada ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek "Jüri Özel Ödülü"nü almış ve ülkemize dördüncülükle dönmüştür.

Serenay Sarıkaya, Plato Film'de oyunculuk eğitimine devam etmeştir.

- Adanalı 2008 ( Sofia Rolünde Oynadı )
- Plajda 2008 ( Aslı Rolünde Oynadı )
- Paramparça Aşk 2008 ( ???? Rolünde Oynadı )
- Limon Ağacı 2008 ( Peri Rolünde Oynadı )
- Peri Masalı 2008 ( Talya Rolünde Oynadı )

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !